Iskolánk tanárai és oktatói

Oktató neve Ágazat, tantárgy Osztályfőnök
Angyalosi Miklósné fa-és bútoripar ágazat  
Balogh Ágota informatika ágazat  
Balogh-Angyal Zsuzsanna informatika ágazat 9.D
Baranyi László faipairi ágazat  
Belák Péter    természetismeret, biológia, fizika  
Benő Erika angol nyelv 11.D
Berke Ulrike    német nyelv  
Bogatin Endre történelem 12.DB
Bognárné Ritecz Rita magyar-nyelv és irodalom  
Bohár Tünde Mária német nyelv 11.M
Boros Attila elektronika ágazat  
Borosné Landy Györgyi Margit történelem, magyar-nyelv és irodalom  
Czuk Rita angol nyelv 11.A
Czuppon-Cseke Karolina magyar-nyelv és irodalom, horvát nyelv jelenleg GYESEN
Csermák Tamás rendészet-és közszolgálat, gépészet 9.A
Csizmadia László fa-és bútoripar ágazat  
Deák Istvánné informatika 13.A, 13.IK
Dénes Zoltán Tamás ifjúságsegítő  
Dervalits Balázs   építőipar ágazat 9.J, 12.BE
Erdődi Tamás  gyakorlati oktatásvezető 11.GF
Fenyvesi János József biológia, testnevelés  
Földvári Zsuzsanna művészetek 9.O
Frazon István   angol nyelv 9.L
Gubricza Balázs   informatika 10.M
Hajas Zoltán     igazgatóhelyettes, matematika, informatika  
Hajasné Harsányi Andrea matematika, kémia 11.J
Hajósné Bujtor Tímea művelődésszervező, gyógypedagógus 14.AE
Hodász Eszter fa-és bútoripar ágazat  
Horváth Helga egészségügy ágazat 10.B, 14.EE
Horváthné Tálos Zsanett szépészet ágazat  
Jandó Katalin Rita     matematika, informatika 10.D
Jellasics Németh Edina    magyar-nyelv és irodalom 10.A
Jordán Szilvia Éva szociális ágazat 12.NE
Kalamászné Vári Ibolya szépészet ágazat  
Király Beatrix történelem 12.B
Király Endre Tamás testnevelés 12.D
Kovács Ramóna Erika szépészet ágazat 11.E
Kőmíves Ágota történelem, magyar-nyelv és irodalom  
Kövessy Kitti német nyelv  
Kulcsár Csongor  informatika ágazat 11.L
Kulcsárné Véghelyi Csilla  matematika, informatika 12.G
Laukó Emőke    igazgató, földrajz, geológia  
Leitgeb Ferenc angol nyelv  
Marton Géza László matematika, testnevelés  
Mátyásné Flórián Ildikó matematika  
Miksó Ágnes Judit természetismeret, kémia 13.G
Németh Dóra             német nyelv  
Némethné Gecse Orsolya matematika 9.E
Nyirádi Zsolt gépészet ágazat 13.B, 12.GE
Pálfi Anita iskolapszichológus  
Papp Ildikó egészségügy ágazat 11.B
Partiné Pataki Gabriella magyar-nyelv és irodalom  
Patonai Katalin   igazgatóhelyettes, fa-és bútoripar ágazat 12.KE
Péter Ildikó ruhaipar (kreatív ágazat) 9.F
Pintér Imre gépészet ágazat 9.M
Poszovecz László gépészet ágazat  
Radics Tamás szakmai igazgatóhelyettes, informatika  
Sándor Zoltán Imre gépészet ágazat  
Simon Mónika magyar-nyelv és irodalom  
Simonka Ferenc Zsolt testnevelés 11.F
Szabóné Matus Csilla szépészet ágazat 13.SZE
Szécsi András               matematika 10.L
Szegletes Gáborné magyar-nyelv és irodalom, könyvtáros  
Szele Imre matematika 10.E
Tóth Adrienn angol nyelv 9.B
Tóth Árpádné ruhaipar (kreatív ágazat) 9.T
Váradi Gábor testnevelés 9.K
Varga Éva építőipar ágazat 10.F, 12.FE
Vida Tamás gépészet ágazat, gyakorlati oktató  
Zakó Szilvia    matematika 13.DB, 13.GE
 

Amikor ügyet intézhetsz

Titkárságunk az alábbi időpontokban kereshető:

Hétfő: 8:00-16:00
Kedd: 8:00-16:00
Szerda: 8:00-16:00
Csütörtök: 8:00-15:30
Péntek: 8:00-14:30