2016/2017-es tanév menetrendje

Nagykanizsai SZC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolája 2016/2017-es tanév menetrendje

AUGUSZTUS

22

9 óra

Tantestületi alakuló értekezlet

24

8 óra

Javítóvizsgák

26

 

Munkaközösségek alakuló értekezlet

29

8 óra

Pótbeíratás

31

9 óra

Tanévnyitó tantestületi értekezlet

SZEPTEMBER

1

8.00

Tanévnyitó ünnepély

3

9 óra

Felnőttoktatás (szakképzés) beiratkozás

5

14 óra

Felnőttoktatási tanévnyitó

5

15 óra

Felnőttoktatás kezdete

16

 

Kiállítás ausztriai plakátokból

20

 

Kirándulás Stájerországba az AJKP-s tanulókkal

25

 

Határtalanul pályázat keretében utazás Székelyudvarhelyre

29

16:30 óra

 Szülői értekezlet

29

16 óra

Szülői közösség megbeszélés

1-30

 

Fizikai felmérések (testnevelés)

 

 

Gólyanap a szakgimnázium 9. évfolyamos diákjai részére
(osztályonként változó időpontban)

OKTÓBER

6

 

Megemlékezés az aradi vértanúkról

3-7

 

Szakmai írásbeli vizsga kezdete

 

 

Szakmai gyakorlati és szóbeli vizsgák

9-15

 

Határtalanul pályázat - partneriskola vendégül látása

15

 

Felvételi tagozatkódok megadása

15

 

Tanítás nélküli munkanap

21

 

1956' kiállítás az iskolában és a kollégiumban

21

 12 óra

Nemzeti ünnep megemlékezés

27

Délelőtt és
du. 15 óra

Beiskolázási nyílt nap

 

 

Integrációs nap: Együtt a fogyatékosokért pályázatban való közreműködés

 

 

ER Elsősegélynyújtó verseny 7-8.osztályosoknak

NOVEMBER

2-4

 

Őszi szünet

10-11

 

Pályaválasztási börze

 

 

Zsigmondy Kupa Fekete Szabolcs Emléktorna

24

16-18

Fogadónap

30

 

AIDS elleni világnap

DECEMBER

8

15 óra

Beiskolázási nyílt nap

12-15

 

Adventi hét

21

11 óra

Karácsonyi ünnepély

21

12 óra

Nyugdíjas találkozó, év végi köszöntés

21

 

Szünet előtti utolsó tanítási nap

22-02

 

Téli szünet

 

 

"Szirmok kötet" könyvbemutatója

JANUÁR

3

 

Szünet utáni első tanítási nap

9-18

 

Beszámoló vizsga hét esti tagozaton

12

8 óra

 Osztályozó vizsga

20

14 óra

Félévi osztályozó értekezlet

20

 

Implom József helyesírási verseny

21

 

Általános felvételi eljárás kezdete

22

 

Magyar Kultúra Napja

26

 

Félév értékelő tantestületi értekezlet

FEBRUÁR

2

16.30 óra

Szülői értekezlet

6-

 

Szakmai vizsgák (keresztfélév)

10

 

Szalagavató

15

 

Jelentkezés érettségi és szakmai vizsgákra

22-23

14 órától

Fizikai alkalmassági vizsga rendész ágazatban

24

 

Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól

 

 

Tudod- e ki? Tudod-e mikor? vetélkedő

MÁRCIUS

2

14 órától

Fizikai alkalmassági vizsga rendész ágazatban PÓTNAP

8

 

Nőnap

14

 

Forradalom és szabadságharc, kiállítás

14

 

Huszárbemutató

14

 

Nemzeti ünnep megemlékezés

21-22

 

Víz világnapja vetélkedő sorozat

ÁPRILIS

6

16-18

Fogadónap

10-12

 

Húsvéti készülődés

13-18

 

Tavaszi szünet

19

 

"Emlékezés menete" megemlékezés

21

 

Szakmák éjszakája

24-26

 

Beszámoló vizsga hét esti tagozaton (írásbeli)

24-28

 

Fenntarthatóság környezettudatosság témahét

 

 

Winkler Lajos kémia verseny általános iskolásoknak

 

 

Erdész úti telephely 60. évfordulója - megemlékezés

 

 

Gyűrűavató szakest

28

 

Diáknap

29-30

8 óra

Osztályozó vizsga (végzősök)

 

 

Szakma Sztár országos szakmai tanulmányi verseny

 

 

"Ékes édes anyanyelvünk" vetélkedő szakiskolásoknak

 

 

Széchenyi Kupa kispályás labdarúgó torna

MÁJUS

2-3

 

Beszámoló vizsga hét esti tagozaton (szóbeli)

4

 

Osztályozó értekezlet végzősöknek

6

 

Ballagás

8-26

 

Érettségi írásbeli vizsgák

8-10

 

Tanítás nélküli munkanap (érettségi vizsgák)

15-22

 

Szakmai írásbeli vizsgák

18

 

Tanítás nélküli munkanap (szakmai vizsgák)

24

 

10. évfolyam kompetencia mérés

1-30

 

Fizikai felmérések (testnevelés)

JÚNIUS

1 -

 

Szakmai vizsgák

2

 

HÍD II tanév vége

5

 

Nemzeti emléknap

6-13

 

Beszámoló vizsga hét esti tagozaton

8-9

8 óra

Osztályozó vizsga

15

12 óra

Osztályozó értekezlet

20

17 óra

Tanévzáró ünnepély

19-30

 

Szóbeli érettségi vizsgák

19

 

Nyári gyakorlat kezdete

22-24

 

Beiratkozás

JÚLIUS

3

 

Tanévzáró tantestületi értekezlet

 

A meghirdetett versenyek pontos időpontját, a nevezés határidejét az iskola honlapján tesszük közzé.

 

Amikor ügyet intézhetsz

Titkárságunk az alábbi időpontokban kereshető:

Hétfő: 8:00-16:00
Kedd: 8:00-16:00
Szerda: 8:00-16:00
Csütörtök: 8:00-15:30
Péntek: 8:00-14:3